12.1.2019 Admin

Cígo, sauna, Kremrolee #18: „Vítejte v pekle!“ – část I.

ilustroval Jan Netolický

________________

 

„Jejejeje!“ hulákám, když mi baculatá ďáblice sjede prstem od pupíku k rozkroku. Odpovědí je mi jen její úšklebek

„Teda, ty umíš zatnout drápek, holka!“ dodávám.

Upřímně se to docela vyjebalo. Komtur mě dostal pár dní po tom, co jsem ho cestou na tramvaj sejmul. Vyčíhal si to dobře, kluk jeden kamenná! Šel jsem zrovna z Kremrolee, kde jsme měli schůzku s Jeníčkem a já byl ve velmi dobré a uvolněné náladě. Komtur na mě vybafl v podchodu a spustil: „Don Markádo!“

Za prvé jsem nebyl ve stavu, kdy bych mohl chodit rychle, natožpak utíkat. Za druhé mě dojalo, že si konečně zapamatoval moje jméno. Takže jsem mu tu ruku podal vlastně dobrovolně… Přišlo mi to v tu chvíli jako dobrej pokrok našeho přátelství. Když jsem se druhej den ráno probral tady, už mi to tak supr nepřišlo.

„Vítejte v pekle!“ měl na kozách napsáno uvítací výbor v podobě dost sexy ďáblice, která ke mně přišla, jen co jsem se probral přivázanej k monstróznímu ocelovýmu dildu. Slečna pekelná si to okolo mě špacírovala schválně provokativním způsobem, občas se mě dokonce dotkla na místech, kde je to nejpříjemnější…

Tahle sexy ďáblice mě provokovala až doteď, kdy ji vystřídala její baculatější (ale taky kurva sexy) kolegyně. Ta mi hned začala prsty šmejdit po těle.

„Teda, ty umíš seknout drápkem, holka!“

Mezinoží se mi nebezpečně nalévá krví, slečinka rohatice si toho evidentně všímá a dál mi po něm rejdí prstem. Oukej, takže v tom spočívá hrůza tohodle pekla? Ďáblice-kóči mě budou dráždit, zároveň ale nikdy nic nedotáhnou do konce? Peklo nikdy nekončícího vzrušení, kde ale nemáte šanci dojít k vyvrcholení! Kurvavoledoprdele!

Snažím se myslet na něco jinýho, odvést svou pozornost jinam, ale baculka mě neustále důmyslně šodá mezi nohama. Já přitom nemůžu nic! Áááá! Ne, není to nepříjemný, naopak… Ale proč já taky nemůžu… aspoň…

„Jak u vás chutná Jack Daniel´s Fire?“ snažím se zapříst hovor vtipnou hláškou.

Ďáblice se jen pousměje a pokračuje v prohmatávání rozkroku.

„Dyť to je týrání! Normální týrání! Ještě jak to děláš přes kalhoty! Víš, že mě to vzrušuje, ale za boha se nikdy nemůžu udělat,“ rozvzlykám se.

„To je účel, zlato…“

„Piča, noha, pes!“

Táhne se to jako mýdlová bublina, stále rostoucí, ale nikdy plně neukojená slast je totiž to nejhorší mučení. Vyčerpává, nikdy vás nenechá vydechnout… Jak teď utéct?

Stupňování slasti mě vyburcuje, zkouším zabrat a provazy, které mě drží přivázaného u dilda, překvapivě povolují. Pekelná slečna si toho o sekundu později všímá, ale pozdě… Ohýbám ji v pase, vyhrnu ji sukni a se slovy z filmu Zvrácený „špikuje ti ten tvůj řiť, hm?!?“ zasouvám.

Jsem rád, že se nebrání. Znásilnění mě jinak než z porna nebaví, i když v pekle bych možná mohl udělat vyjímku.

__

chci do pekla druhý části, kliknu sem

Tagged: