23.9.2018 Admin

Cígo, sauna, Kremrolee #2: Kolik u vás stojí blowjob, prosím?

ilustroval Jan Netolický

________________

Byli jsme na stejné párty a odcházeli nedlouho po sobě, ale stejně mě lehce zaskočí, když uvidím Janu stát na zastávce. Už je to pár let, co proběhlo naše krátké, ale hutné vztahové intermezzo. Bavili jsme se od té doby pořádně? Mám za to, že ne…

„Taky domů?“ začnu debilně, ale zas… jsou čtyři ráno a posledních pár hodin bylo poněkud divočejších, tak by mohla mít pochopení…

„Jo, jo…“ usměje se. Pochopení sice má, nicméně odpovědí naznačí, že pokud chci pokračovat v konverzaci, musím se snažit.

Snažím se zamyslet, o čem bychom se mohli bavit, posléze však rezignuju. Trapný ticho se dá vydržet. Po chvilce, která by se takřka dala považovat za přátelskou odmlku, navíc přichází dva Španělé. Prý by rádi na Prahu 4. Říkám, že máme stejnou cestu a v úlevě začnu třeskutě žertovat. Melu něco o mrtvých tramvajích a zaznamenávám Janino povytažené obočí.

Naštěstí jí brzo přijíždí tramvaj, která není mrtvá.

„It was your girlfriend?“ ptají se.

„No… Only ex…“

Pánové vybuchnou v záchvat smích, radši se neptám proč, a rozjíždím sérii debilních vtipů. Španělští kumpáni jsou vděční, oceňují je, nebo to alespoň umně dělají. Jsou o něco starší než já, vysmátí jak křečci na koksu… Fajn společnost. Nebo… na to, že jsou čtyři ráno, dost nadstandard.

Jeden z nich se najednou zarazí a vážným hlasem se mě zeptá, zda jsem si v Praze někdy kupoval slečnu. Přiznávám svou nezkušenost v téhle oblasti a nasazuji zvědavý výraz, ale ani nemusím, borec zase přechází do smíchu a začne sám hovořit o tom, že mají někde na Vyšehradě objednané slečny do hotelu. Zároveň se ptá, zda jim budou stačit čtyři tisíce. Českých korun dodává pro upřesnění.

„For sex?“ třeštím oči a posléze jim vysvětluji, že mi čtyři tisíce našich káčé přijde jako sakra málo. „Maybe… for blowjob it will be oukej,“ dodávám. Mladíci pokyvují a že si tedy skočí ještě vybrat. Na místo, že se pak nějak dostanou. Snad jsem je neurazil. A vůbec, možná mám o ekonomii v téhle oblasti úplně zcestné mínění.

Kolik může stát blowjob? To by nemělo být těžké zjistit, zvlášť od dob, co máme EET…

Tagged:

Napsat komentář